'Chelsea beni bırakmayacaktı'

'Dunyadan Futbol' forumunda YıLMaZ tarafından 17 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. YıLMaZ

YıLMaZ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    'Chelsea beni bırakmayacaktı' konusu [SIZE=+0][/SIZE]'Chelsea beni bırakmayacaktı'

[SIZE=+0][/SIZE]Jose Mourinho, 2007'de kovulduğu eski takımı hakkında, “Neye ihtiyaçları varsa hepsini verdim. Teknik adam değiştirmek yerine benimle çalışsalardı, daha fazla kupa kazanırlardı” dedi.
    Şu an İnter’in teknik direktörlüğünü yapan Jose Mourinho, eski takımı Chelsea’ye göndermede bulundu. Portekizli çalıştırıcı, 2004-07 yılları arasında çalıştığı ve ardından kovulduğu İngiliz temsilcisinin kendisiyle yollarını ayırmasının büyük bir hata olduğunu söyledi. Mourinho, “Ben ayrılana kadar menacer, futbolcu ve taraftar arasında eşsiz bir ilişkiye sahiptik. Ancak bu kırıldığında, bunu onarmak kolay değil. Yerime gelenler, kulübün sahip olduğu zihniyete sahip değildi” açıklamasını yaptı.

‘Kapının önüne konursunuz’
    Londra temsilcisinin hocalarının uzun vadeli planlara sahip olamadığını vurgulayan deneyimli çalıştırıcı, “İlk sezonunuzda Chelsea’de kupa kazanmak zorundasınız. Aksi durumda, kapının önüne kovulursunuz. Yeni isimleri denemek yerine, benimle birlikte çalışmaya devam etselerdi, çok kupa kazanırlardı” yorumunu yaptı

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş