Cheat Engine 5.3 kullanımı resimli Anlatım

'Metin2' forumunda UquR tarafından 3 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Cheat Engine 5.3 kullanımı resimli Anlatım konusu Cheat Engine 5.3 kullanımı resimli Anlatım

Bazı arkadaşlar Cheat Engine Kullanmayı bilmiyor umarım iyi bir kılavuzları olur[​IMG]

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 694x728.[​IMG]

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 695x728.[​IMG]

[​IMG]Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın orjinal boyutları: 800x488 and weights 1109KB.

[​IMG]Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın orjinal boyutları: 800x467 and weights 1179KB.

[​IMG]Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın orjinal boyutları: 800x418 and weights 1159KB.

[​IMG]Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın orjinal boyutları: 800x403 and weights 1118KB.

[​IMG]Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın orjinal boyutları: 800x411 and weights 1117KB.

[​IMG]Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın orjinal boyutları: 800x410 and weights 420KB.

[​IMG]Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın orjinal boyutları: 800x393 and weights 1182KB.

[​IMG]Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın orjinal boyutları: 800x470 and weights 1204KB.

[​IMG]Bu Resim Otomatik Olarak Kücültülmüstür Orjinal boyutunu görmek için buraya tıklayın orjinal boyutları: 800x416 and weights 1211KB.

+REP LERİ UNUTMAYIN[​IMG]

NoT : Bu hileyi yaptığınız zaman sadece görüntünüz değişiyor [​IMG] Yani vuruş gücünüz , savunmanız vb. hiç bişiyiniz değimiyor [​IMG] Vede sadece bu program ile elinize aldığınız şeyi sadece siz görebilirsiniz [​IMG]

işallah işiniz yarar
    NOT: DOWLOAD LİNKİ KOYULMAMIŞTIR

Bu Sayfayı Paylaş