Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu Adana konusu Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu Hakkında - Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu Tanıtım - Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu Resimleri - Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu Adana Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ceritler Necati Özsırkıntı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: CERİTLER NECATİ ÖZSIRKINTI İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: MEYDAN KÖYÜ

Telefon Numarası: 3225972127

Web Adresi
    Ceritler NecatiÖzsırkıntıSİlköğretim Okul

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş