Cengiz Topel İlköğretim Okulu Anamur

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Cengiz Topel İlköğretim Okulu Anamur konusu Cengiz Topel İlköğretim Okulu Hakkında - Cengiz Topel İlköğretim Okulu Tanıtım - Cengiz Topel İlköğretim Okulu Resimleri - Cengiz Topel İlköğretim Okulu İletişim

»»AMAÇLARIMIZ

Elli yıllık geçmişimizden aldığımız güçle, bölgesinde lider, demokratik bir ortamda; Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, millî ve kültürel değerlerine sahip, bilgi ve teknolojiye ayak uyduran, çevresiyle uyumlu, sosyal ve duyarlı, en iyi temel eğitim ile geleceğini garanti altına alan, fikirlerini özgürce ifade edebilen, sorumluluk sahibi öğrenciler yetiştirmek.

»»HEDEFLERİMİZ

Biz Cengiz Topel İlköğretim Okulu olarak bütün öğrencilerimizin;
    Bireysel yeteneklerini ve öğrenme stillerini dikkate alarak öğrenmelerini; bilgili, becerili ve özgüvenli olmalarını; çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, liderlik özelliklerinin yanı sıra, işbirliğine ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını sağlamak için varız.

İletişim

Tel / Faks: 0324 814 11 40

Adres:YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ ANAMUR-MERSİN

E-mail:
    263230@meb.k12.tr

Web site : http://cengiztopelioo.meb.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş