Cayirici İlköğretim Okulu Tonya Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Cayirici İlköğretim Okulu Tonya Trabzon konusu Cayirici İlköğretim Okulu Hakkında - Cayirici İlköğretim Okulu Tanıtımı - Cayirici İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Cayirici İlköğretim Okulu Resimleri

Cayirici İlköğretim Okulu Trabzon Tonya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cayirici İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cayirici İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cayirici İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cayirici İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: CAYİRİCİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Çayiriçi Köyü 61520
    Telefon Numarası: 4628865100
    Faks Numarası: 4628865100

Kurumun Misyonu :

Öğrencilerimizin; bilgili,becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerini sağlamak.Öğrencilerimizden sevgiyi,ilgiyi ve bilgiyi esirgemeden onları hayata ve üst öğrenime başarıyla hazırlamak.Öğrencilerimize çağımızın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak.

Kurumun Vizyonu:

Okulumuzdaki herkesin,her gün daha iyiye ulaşmak ve başarıyı artırmak için çalışması. Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilerek öğrencilerin eğitimli ve bilgi donanımlı bireyler olarak yetişmelerinin sağlanması. Okulumuzun çevreye örnek teşkil edecek eğitim ve kültür merkezi olması.

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş