Canımana Şehit Murat Uçar İlköğretim Okulu Kulu Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 15 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Canımana Şehit Murat Uçar İlköğretim Okulu Kulu Konya konusu Canımana Şehit Murat Uçar İlköğretim Okulu Hakkında - Canımana Şehit Murat Uçar İlköğretim Okulu Tanıtım - Canımana Şehit Murat Uçar İlköğretim Okulu Resimleri - Canımana Şehit Murat Uçar İlköğretim Okulu İletişim

Canımana İlköğretim Okulu Konya Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Canımana İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Canımana İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Canımana İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Canımana İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Canımana Şehit Murat Uçar İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1962 yılında Canımana köy halkının üstün gayretleri ile bir derslik olarak açılmış, daha sonra mevcut bina yeterli bulunmayarak zamanla okul, bugünkü şekline kavuşturumuştur.

OKULA İSMİNİN VERİLİŞİ

Okulun adı, Canımana Köyü nün adını alarak oluşmuştur. Daha sonraları 2008 yılında köyümüz nüfusuna kayıtlı Murat UÇAR ın askerlik yaptığı HAKKARİ de şehit edilmesi ile birlikte MEB ve valilik oluruyla okulumuzun adı Şehit Murat Uçar İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir.

Canımana Şehit Murat Uçar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: CANIMANA İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Canımana Köyü Kulu
    Telefon Numarası: 3326620305
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -
    http://canimanaio.meb.k12.tr/

Canımana Şehit Murat Uçar İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş