Bursaspor'da çok işim var

'Diğer Takımlar' forumunda Dine tarafından 11 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Bursaspor'da çok işim var konusu Bursaspor'da çok işim var

Yeşil-beyazlı takımın yıldızı: Sedat 3 ve Biyediç gibi efsane olmak istiyorum. Kayseri yenilgisini unuttuk.

Bursaspor'un süper starı Sercan Yıldırım, altyapıdan yetiştiğini, küçüklüğünden beri yeşil-beyazlı formayı giymeyi hayal ettiğini söyledi. Genç oyuncu, "2012 yılına kadar sözleşmem var. İleride Sedat 3 ve Nejat Biyediç gibi Bursaspor camiasının efsane isimleri arasında yer almak istiyorum'' açıklamasını [​IMG]
    yaptı.

DERSİMİ ALDIM
    Bundan sonra sadece kulübüyle ilgili konuşmak istediğini ve Bursaspor'un başarısı için çok çalışacağını ifade eden Sercan şöyle konuştu: "Transfer aklımda yok. Hatalar yaptım ancak bunlardan ders aldım. Ertuğrul Sağlam ile birlikte gerçek anlamda takım olduk." Sercan, Kayseri yenilgisini unuttuklarını da belirtti.

Bir yenilgiyle yıkılmayacağız

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Kayserispor karşısında aldıkları farklı yenilgiyi beklemediklerini belirterek şöyle konuştu: "Maçı kaybettik ancak takım olarak daha da hırslandık. Özellikle oyuncularımızın üzüntüsü ve geleceğe yönelik hırsı beni umutlandırdı. İlk yarıyı en iyi yerde bitirip ikinci devrede müthiş bir Bursa izlettireceğiz." Yazıcı, [​IMG]
    transferde iki oyuncu alabileceklerini de ifade etti.

fotomaç

Bu Sayfayı Paylaş