Bursa - Osmangazi - Osmangazi Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 18 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Bursa - Osmangazi - Osmangazi Lisesi konusu Osmangazi Lisesi - Bursada Bulunan Liseler

Okulumuz Bursa/Osmangazi ilçesi Akpınar mah. organize sanayi bölgesi 1050 konutlar içinde bulunmaktadır.
    24.08.1990 Tarihinde eğitim-öğretime başladı. Okulumuz 9440 metre kare arsa, 940 metre kare inşaat alanı üzerinde 22 dersene

5 idare odası 4 laboratuar (Fizik, kimya, Biyoloji ve Bilgisayar) 1 kütüphane 1 öğretmenler odası 1 öğrenci kantini 1 çok

amaçlı salon mevcut olup fen bilimleri, Türkçe matematik ve sosyal bilimleri alanları ile eğitim ve öğretimini

sürdürmektedir. Okulumuz Şu andaki norm sayısına göre personel sayısı 1 müdür 1 md. başyardımcısı 3 müdür yardımcısı, 1 memur

1 hizmetli, 63 öğretmen ve 1510 öğrenciden oluşmaktadır.
    Okulumuz İlk müdür ü Himmet Coşkun Çakır'ın Kocaeli Milli eğitim müdürlüğüne atanması üzerine 2. müdür olarak Tunçer Serol

göreve başlamıştır. 16.08.2006 tarihinde Tunçer Serol ' un emekliye ayrılması üzerine müdür baş yardımcısı Müfit Kuş Müdür

Vekilliği görevini yapmaktadır.
    Okulumuzun Sosyal ,Kültürel , Sportif Faaliyetlerinde ve ÖSS deki başarısı ve ulaşım kolaylığı nedeniyle tercih edilen okul

haline gelmesi öğrenci sayısının artmasına neden olmaktadır.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: OSMANGAZİ LİSESİ
    Adresi: Osmangazi Lisesi Akpinar Mah.1050 Konutlar içi Osmangazi
    Telefon Numarası: 2242433719
    Faks Numarası: 2242436137

http://bursaosmangazi.k12.tr

Bu Sayfayı Paylaş