bunlari giyermisiniz?

'Komik Resimler' forumunda GizLi_ÖzNe tarafından 17 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    bunlari giyermisiniz? konusu bu tasarımımızda daha çok diz üstü çizmelerin üzerine giyecak bişey bulamayan bayanlara özel hazırladık vede ayakkabı ve pantolun kombinesini ön plana çıkarttık size özel
    şehre indik ayağımız topraktan uzak kaldı diyen bayanları düşünerek bu modelimizin çalışmalarını yaptık
    bu modelimizi de daha çok maddi sıkıntı çeken ama şık giyinmek istiyen bayanlara özel bir çalışma yaptık hem fiyat olarak ucuz hem görünüm olarak göze hitap eden bir model oldu fiyatını duyunca küçük dilinizi yutucağınıza inanıyorum sadece ama sadece ALTI KAĞIT trl
    bu tasarımımızda da siz bayanların vaz geçemediği uzun topuk modelini geliştirerek daha çok kısa boylu bayanları düşündük ulaşamadığınız yerlere sek sek sekerek kolay bir şekilde ulaşasınız diye
    bu modelimiz amaan rahat olsun ben ne yapayım şık ve görünümlü ayakkabıyı diyen bayanlara özel tasarladık ham madde olarak köpük kullandık
    bu modelimizi düşük bel pantolon giyen bayanlara özel tasarladık hem pantolunu tutabiliyo belden düşmesin diye vede tarihe gömülen takunyaları gündeme getirebilme düşüncesi ile siz özel bayanlara tasarla
    bu modelimizi tamamen şu ata sözünden yola çıkarak tasarladık "dost başa düşman ayağa bakar"diyenlere özel bir seçenek topuk kısmına da güzel bir tablo attık göze hitaap etsin diye

2. *B*U

*B*U Üye

yok kalsin ben almayim:D

Bu Sayfayı Paylaş