Bugünde geceye seni yazdım yar...

'Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri' forumunda Fatma tarafından 30 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Fatma

Fatma Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Bugünde geceye seni yazdım yar... konusu

Bugünde geceye seni yazdım yar...

Ey bir bakışına,kurban olduğum sesinde huzur,sözünde mutluluk bulduğum...
    Bir gün daha geçiyor sensiz,elimde yine resmin sana bakıyorum,birde bana bakıyorum.Ne mutluymuşum senli zamanlarda şimdi viranım...
    Geceye seni yazıyorum virgülleri taç yapıp başına takıyorum...

Biliyormusun sen güzelliğini meleklerden alıyorsun.Nerden biliyorsun deme onlar gözkırpıyorlar bana,bir yıldızla haber yolluyorlar...Diyorlarki;
    O seni düşünüyor,seni anıyor,seni yaşıyor ve hatta seni soluyor...
    İtiraz etme sakın melekler yalan söylemez.Onlardan almasam haberini ben
    geceye seni yazabilirmiydim....

Bu gece bir başka güzelsin sen,Bu gece daha bir başka güzel bakıyor gözlerin, hatırlıyormusun!!!
    Yirmi iki haziranı ilk bakışmamızı içimizin eridiği o anı öyle işte,şimdi gecsem karşına dursam öylece saat yine sekizi on gecse günlerden cuma olsa yine bakarmısın bana söyle yine öyle dokunurmusun,için titrermi yine...
    Sıkı sıkı sarılırmısın yarim diye iki güzel söz söylermisin söyle..
    Ama olmaz dimi sen yoksun artık ve ben bunları sadece bir geceye yazabilirim.
    Öylede kalır değilmi!!

Hiç unutamadım o derin vedanı,yüreğim bile durdu o an senin o tatlı dilinden dökülen acı nağmelerle...Öyle yandıki canım ben o gün bugün gülmedim...
    Senki sesimi duyduğunda sevincten gözyaşı akıtan,senki bana bakmaya doyamayan ve senki bana kıyamayan,nasıl döktün o sözleri sağır olsaydımda duymasaydım keşke o veda sahnesini...

Sen kıydın gittin ya ben bıraktım kendimi yaşamadım,senden sonra yaşayamadım...
    Sen kırdın ya,attın ya bıraktım kendimi boşluğada senden sonra çok kıydılar çok kırdılar.Ama biliyormusun hissetmiyorum artık,öyle bırakmışımki kendimi
    kim vuruyor kim kırıyor diye bakmıyorum bile...
    Senden sonra umursamaz vurdum duymaz olmuşum ben....

Bak bugünde yazdım seni geceye,tüm vurulmuşluklarımla, gözyaşlarımla ve mutsuzluğumla yazmışım seni geceye kim bilir demişim içimden belki bir gün okursun.Sen gidince kaçtım önce kendimden sonra herkesten herşeyden bakmadım arkama kim kalmış diye,çünkü biliyordum,artık kimsenin olmayacağını...
    Çünkü biliyordum kimse senin kadar sevmemişti.Sevgin çok büyüktü böyle bir sevda terkedebildiyse herkes terkedebilirdi...
    Biliyorum ve işte yine geceme seni yazıyorum...

Melek yüzlüm,ceylan gözlüm,tatlı sözlüm gittin ya biliyorum gittin ama yüreğin bende kaldı,kalacak...kaldığı sürece yüreğim yüreğini hissettiği sürece ben senden gitmem gidemem...
    Gerekirse her geceye seni yazarım,yüreğin şahidim olsunki;

Her sözde seni yazabilirim mısralarıma...
    Gökyüzünde bir yıldızda seni görebilirim...
    Bir çiçekte kokunu alabilirim...
    Dalgalarda sesini duyabilirim...
    Yakamozda anabilirim...
    Yağmurlar yağar üstüme ıslanabilirim...
    Haber alamam belki senden tasalanadabilirim...
    Ama öylede olsa her geceye seni yazabilirim.. ​

Bu Sayfayı Paylaş