Bu Kez Bitti.. Yoruldu Deli Yüreğim...

'Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri' forumunda Dine tarafından 27 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Bu Kez Bitti.. Yoruldu Deli Yüreğim... konusu

Hoşçakal Yüreğimin Tahtından İnen

Tam unutmuşken, her şey bitmişken
    Neden karşıma çıktın?
    Katlanıyordum, söylemiyordum,
    Kalan son yarımdın
    Yokluğuna alıştım tam derken yine karşıma çıkıyorsun Oysa ne kadar çabalıyorum yokluğuna alışmak içinAma senBir selamınla bunca çabamı yok etmeyi başarıyorsun

Her şey istediğin gibi
    Çok mutluydum sen yokken
    Sevmeyi unutmuşken
    Geldin de ne fark etti ki?

Gitmelerin hep aynı acıyı yaşatıyor Ama deli yüreğim yine de alışamıyor gitmelerineYokluğunla yaşamak acı ama sen varsın içinde diye canımı yakmıyor gidişin kadar

Yorulmuyor deli gönlünNasılsa ben senle de sensiz de senle yaşıyorumSende olduğumu biliyorsunVe bu yüzden gitmelerin ve geri dönüşlerin hiç bitmiyor

Yüreğim sana akarken sel misali önüne set kurmandan yoruldum Ya kal bende ya da git… Neyim sen için? Sadece bekleyeninim değil mi?
    Sen sevmek nedir bilmiyorsun…

Deli bir yüreğin var acı çektirmeyi sevgi diye nitelendiriyorsun Ve peşinden koşuyorsun…

Ama bu kez bitti… Yoruldu deli yüreğim Gelişine hayır diyebilecek kadar

Ve sen artık anılarımda kalacaksın her ölüm gibi…
    Evet bu kez alışmıyorum…Öldürdüm seni kalbimdeBak acıda çekmiyorumGöz yaşım bile kalmadı arkandan hoşçakal diyecek

Bu gelişinde seni bekleyen bir deli yüreğim olmayacakVe sen yaşayacaksın benim yaşadığım acıları bir bir…
    Bu son sözümdü adını son anışımdı…

Hoşçakal yüreğimin tahtından inen

Bu Sayfayı Paylaş