Bu ayriliĞin nedenİ asla ben deĞİlİm ama yanlizliĞimin tek sebebİ sensİn....

'Şiirler' forumunda maviboncuk tarafından 23 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. maviboncuk

maviboncuk Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Bu ayriliĞin nedenİ asla ben deĞİlİm ama yanlizliĞimin tek sebebİ sensİn.... konusu
    BU AYRILIĞIN NEDENİ ASLA BEN DEĞİLİM AMA YANLIZLIĞIMIN TEK SEBEBİ SENSİN....

[​IMG] SENİ SEVMENİN BEDELİNİ AĞIR ÖDÜYORUM. . .

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Ben sana gelmeden sen gelmiştin bana,[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Farkında olmadan ne çok sevildiğimi anlattın[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Benden habersiz gözlerime bakıp, izin almadan sevmelerini[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Yine hiç haberim olmadan öfke duymanı, kızmanı…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Bensiz yaşadıklarını dinledikçe içime işledin ilmek ilmek…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Her kelimende daha bir ben buldum sende…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Her dokunuşunda daha bir sen aradım bende…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani deli cesareti derler ya,[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]O cesaretten var biraz bizde…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Her yeni güne seninle uyanmaya,[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Her gecede seni aramaya başladı bu yürek.[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Bazen kızdım kendime “olmaz, olamaz, olmamalı” diye.[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Dinletemedim yüreğime söz geçiremedim…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Mantığımla aşkım hep kavga içindeler, senin yüzünden,[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Oysa senden öncesinde hemfikirlerdi, hep iyi anlaşırlardı.[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Şimdi iki azılı düşman gibi birbirlerinin yollarını kesmekteler..[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Sen sebepsin bu ikileme…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Ben bende değilim artık,[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Nerdeyim, nasılım, ne yapmaktayım bilmiyorum.[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Bilmekte istemiyorum…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Bambaşka bir boyutta, sorumsuzca nefes alır gibiyim…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Duygularımın artçıları, seni zikrederken beni de tetikliyor.[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Kurtlanmış acılarıma sıktığım tek kurşunum gözlerin.[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Nefesin, kapanmaz yaralarıma sürdüğüm tek merhemim.[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Umuda işlenmiş mutluluğum gülüşlerin…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Yolların sana gelirken uzadığı ve senden giderken kısaldığı akşamlarda dokunduk biz birbirimize.[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]İlişkimiz aslında ikimize de ait olmayan, kutsal ve kusursuz bir düş,[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Yarattığımız ve aşk adını verdiğimiz bu kutsal düşe sadık kalabilmek için kendime karşı sadakatsiz davranıyorum…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Ya seni yitireceğim benimle…[/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Ya beni bitireceğim seninle[/FONT]

Bu Sayfayı Paylaş