Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu Sinop Boyabat

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu Sinop Boyabat konusu Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu Hakkında - Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu Tanıtım - Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu Resimleri - Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu İletişim

Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu Sinop Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu Tarihçesi:

Okulumuz Sinop ili Boyabat ilçesi Esentepe Mahallesinde müstakil bahçe içinde dört katlı olarak 06.06.2006 tarihinde hizmete açılmıştır.İl Milli Eğitim Müdürlüğünde oluşturulan komisyon kararı ile okulumuzun ismi 125.Yıl Atatürk Anaokulu olarak belirlenmiş 18 Eylül 2006 tarihi itibariyle eğitim öğretim hayatına başlamıştır.

Okulumuz 4 derslikli olup:100 öğrenci kapasitelidir..Açıldığı ilk yıl 23 öğrenci ile eğitim öğretime başlamış;yapılan alan taraması ve tüm personel olarak özverili çalışma sonucunda ikinci yıl öğrenci sayımız 82 ye çıkmıştır.

Açıldığı ilk yıl 1 kurucu müdür ,1 görevlendirme öğretmen, 1 memur, 1hizmetli ,1 usta öğretici ile eğitim hayatına başlamış artan öğrenci sayısı ile birlikte okulun norm kadrosu oluşmuştur.

Her geçen yıl artan öğrenci sayımız nedeni ile okul binamız artan talabi karşılayamayacak hale gelmiştir.2009-2010 eğitim öğretim yılında ise öğrenci sayımız 60 kız 57 erkek olmak üzere toplam 117 dir.
    .
    2006 - 2007 Eğitim-Öğretim yılında 23 öğrenci,
    2007 -2008 Eğitim-Öğretim yılında 82 öğrenci,
    2008-2009 Eğitim-Öğretim yılında 115 öğrenci,

2009-2010 Eğitim-Öğretim yılında 60 kız öğrenci, 57 erkek öğrenci olmak üzere toplam 117 öğrenci,1 okul müdürü, 6 öğretmen,1 memur ,1 kadrolu hizmetli ve 4 sözleşmeli personel ile çalışmalarına devam etmektedir.

Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BOYABAT 125. YIL ATATÜRK ANAOKULU
    Adresi: ESENTEPE MAHALLESI ADNAN MENDERES BULVARI 1 NOLU CADDE ANAOKULU
    Telefon Numarası: 3683157988
    Faks Numarası: 3683151026
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -www.boyabatanaokulu.k12.tr

Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş