Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim İstanbul Avcılar

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim İstanbul Avcılar konusu Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim Hakkında -Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim Tanıtım -Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim Resimleri -Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim İletişim

Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim İstanbul Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Borusan Oto. Zehra-nurhan Kocabıyık İlköğretim öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BORUSAN OTO. ZEHRA-NURHAN KOCABIYIK İLKÖĞRETİM
    Adresi: YENİYUVAM SOK.ÜNİVERSİTE YANI. GÜMÜŞPALA MAH.NO:21
    Telefon Numarası: 2124212577
    Faks Numarası:2124212578

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okul hakkında detaylı bili içn tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş