Borç 181 milyon TL

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 16 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Borç 181 milyon TL konusu 16 Kasım 2009

[SIZE=+0][/SIZE]Borç 181 milyon TL

[SIZE=+0][/SIZE]Beşiktaş'ın dün gerçekleştirilen olağan divan kurulu toplantısında, kulübün 59 milyonu Başkan Demirören'e olmak üzere tam 181 milyon TL borcunun bulunduğu açıklandı.
    Beşiktaş Kulübü Olağan Divan Kurulu toplantısı dün Swissotel’de gerçekleştirildi. Yurt dışında olduğu gerekçesiyle Başkan Yıldırım Demirören toplantıya katılmazken, yöneticiler ve divan kurulu üyeleri Swissotel’deki yerlerini aldı. Kulübün 181 milyon TL borcunun bulunduğu açıklanırken, Yıldırım Demirören’e ise kulübün tam 59 milyon TL borcu olduğu ifade edildi. Ayrıca ağustos ayından bu yana, kulübün 28 milyon TL borçlandığı da dile getirildi.

‘50 yıldır böylesini görmedim’
    Toplantının başında söz alan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Demirören’e yönelik küfürlü tezahüratlara tepki gösterdi. Karadeniz, “Beşiktaş Kulübü başkanlık makamının uğramış olduğu bu saldırı hepimizi üzmüştür. Burada Ahmet, Mehmet oturmuş önemli değildir” dedi. Genel Sekreter Kenan Öner ise şöyle konuştu: Sezon başında bizi eleştirenler, Beşiktaş’ın şampiyonlukta ne kadar iddialı olduğunu görmüşlerdir. Önümüzdeki hafta çok önemli bir derbi maçımız var. Bu maçtan iyi bir sonuçla çıkarsak, ligin ilk yarısını güzel bir yerde bitirebiliriz. Tribündeki olaylara gelince.. 50 yıldır bu stada geliyorum böyle bir şey görmedim. Biz daha zor koşullarda şampiyon olduk. Yapılanlar son derece üzücüydü...

Saycan Sayım

Divan’dan notlar
    Divan Başkanlık Kurulu’nun faaliyet raporunda toplam 13 bin 488 kulüp üyesinin ocak ayındaki kongrede oy kullanabileceği açıklandı.
    Toplantıda söz alan Divan Kurulu üyesi Atıf Keçeci, Denizli maçında 500 biletin bir poşetle kişilere dağıtıldığını ve müdüriyetten insanların içeri alındığını iddia etti.
    Divan Kurulu üyesi Cemil Ulusel, “Tribün olaylarını yaratanlar Beşiktaşlı değildir. Sadece provokotördür” dedi.
    Eleştirilere yanıt vermek için tekrar kürsüye çıkan Kenan Öner, Akatlar’ın yapımını, İnönü Stadı’nın yenilendiğini ve Fulya Projesini hatırlattı.

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş