Bolay İlköğretim Okulu Bilgileri Taşkent Konya

'Konya Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 28 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bolay İlköğretim Okulu Bilgileri Taşkent Konya konusu Bolay İlköğretim Okulu Hakkında - Bolay İlköğretim Okulu Tanıtım - Bolay İlköğretim Okulu Resimleri - Bolay İlköğretim Okulu İletişim

Bolay İlköğretim Okulu Konya Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bolay İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bolay İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bolay İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bolay İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bolay İlköğretim Okulu Misyon Ve Vizyonu:

Bolay İlköğretim Okulu, her öğrencinin topluma ve çevresine uyumlu, sorumluluk bilincine sahip, geniş bir dünya görüşüne sahip, demokratik, insan haklarına saygılı, sağlıklı ve dengeli bir kişiliğe ve karaktere sahip, toplumsal ve millî değerlerine sahip çıkan kişiler yetiştirmeyi benimsemiş bir eğitim kurumudur. Biz, toplumların mutluluğunu sağlamanın, cehaleti ortadan kaldırmanın ve demokratik bir toplum yaratma yolunun ancak toplumların iyi yetiştirilmiş bireylerince sağlanabileceğine; bu nedenle de insan için gösterilecek en önemli çabanın eğitim olduğuna inanıyoruz.

Okul, bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21. Yüzyılın gelişim gereksinimlerine yanıt verebilecek beceriler kazandırma için vardır. Bütün öğrencilerimizin toplumda en iyi yerlere gelebilmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bunun için öğrencilerimizin iyi bir üst eğitim kurumuna yerleşmesini ve sosyal becerilerinin gelişmesini amaçlıyoruz.

Bolay İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BOLAY İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Bolay Kasabasi Taşkent/Konya
    Telefon Numarası: 3324933177
    Faks Numarası: 3324933177
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Bolay İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş