Bodrag Utilities 2009 1.10 İndir

'A-B' forumunda Mavi_Sema tarafından 31 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Bodrag Utilities 2009 1.10 İndir konusu Bodrag Utilities 2009 1.10

Boyut : 36.6 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

Üretici Firma : Bodrag S.R.L.

Tanıtım:
    Bodrag Utilities sistem bakımı yapabileceğiniz ve bilgisayarınızın performansını arttırabileceğiniz pek çok aracı bir arada size sunan bir sistem bakım-onarım yazılımıdır. Pek çok özellik ile hem bakım aracı olarak hemde windows yönetim aracı olarak kullanılabilir.

Özellikleri:

RAM en iyilemesi yaparak performans artışı sağlar
    Internet bağlantı eniyilemesi ile internet bağlantınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar
    Registry (Kayıt Defteri) birleştirme özelliği ile performans artışı sağlar
    Disk temizleme özelliği ile sisteminizde bulunan gereksiz ve artık dosyaları bularak temizleyebilir
    Geçersiz ve boş kayıt defteri girdilerini temizleyebilir
    Güvenli silme özelliği ile özel bilgilerinizi sistemden tamamen silerek geri döndürülmesinin önüne geçer
    Windows başlangıç öğelerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz
    Gizlilik güvenliği özelliği ile bilgilerinizin üçüncü kişilerin eline geçmesinin önüne geçer
    EXE Protector özelliği ortak kullanılan bilgisayarlarda exe uzantılı uygulamalara şifre koyarak sadece şifre bilgisi olanların kullanmasını sağlar
    Reklam içeren ve casus yazılımları tespit edebilir
    Kayıt defteri yedeğini alabilir ve tekrar yükleyebilir
    Bilgisayarınızda çalışan tüm uygulamaları görüntüleyebilir
    Windows servislerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz
    Program ekle kaldır özelliği ile bilgisayarınızda yüklü yazılımları listeleyebilir ve kaldırabilirsiniz
    Detaylı olarak sistem bilgisi görüntüleyebilir
    Masaüstü değiştirme sihirbazı ile belirtilen aralıklarda belirtilen resim dosyalarını masaüstü resmi olarak atayabilir
    Otomatik kapatma özelliği ile bilgisayarınızı belirlediğiniz zamanda kapatabilir, yeniden başlatabilir, oturumu kapatabilir veya hazırda bekletebilirsiniz
    Tweaker aracı ile pek çok windows özelliğini kolyaca tek bir merkezden yönetebilirsiniz

Bodrag Utilities 2009 1.10

Bu Sayfayı Paylaş