BlackMoon FTP Server 3.1.5.1734 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 18 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

BlackMoon FTP Server 3.1.5.1734 İndir konusu BlackMoon FTP Server 3.1.5.1734

Tanıtım:
    BlackMoon FTP Server bir FTP (Dosya aktarım protokolü) sunucu programıdır. FTP, internete bağlı bir bilgisayardan dosya aktarmak için (her iki yönde) geliştirilmiş ve hatta ilk geliştirilen protokollerden biridir. FTP genellikle 21 nolu portu kullanır.

BlackMoon ile FTP sunucu uygulamaları için uzaktan yönetim, servis, sanal dizin, kullanıcı ve grup hesapları, dosya sürdürme ve pasif durum aktarımı, sınırsız hesap ve bağlantı, düşük hafıza ve işlemci kullanımı, otomatik tarih ve zaman etkinleştirme, NT kullanıcı hesabı ve NT yetkilendirmesi, anti-dos, SSL3 ve TLS desteği gibi çeşitli özelliklere sahiptir.

Program 3 sürüme sahiptir. Free, Pro ve Enterprise.

İnnDirdiğiniz Pro sürümde 100 eşzamanlı bağlantı, sınırsız kullanıcı desteği, ayrıca uzak bir makine veya uzak etkin dizin sunucusuna karşı NT kullanıcı kimlik doğrulaması yapmaz.

Enterprise sürümde ise birden fazla bilgisayar, sitelerle çalışmak isteyen ve NTLM ya da FTP erişim sağlamak isteyen yöneticiler içindir.

Hem ev hem de iş kullanımına uygun. Yüksek performanslı sunucu ve 168 bit SSL desteği sağlar.

Programın lisanslı fiyatı ise Pro 39.99$, Enterprise 69.99$'dır.

Boyut : 8.08 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 24 gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : BlackMoon FTP Server

BlackMoon FTP Server 3.1.5.1734

Bu Sayfayı Paylaş