Bize verebileceğiniz bir kitabınız var mı ?

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Dine tarafından 6 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Bize verebileceğiniz bir kitabınız var mı ? konusu Şenyurt Beldesine kütüphane kazandırmak için kitap toplama kampanyası başlatan Şenyurt İlköğretim Okulu sizinde desteğinizi bekliyor.
    Kızıltepe ye bağlı Şenyurt beldesinde eğitim öğretim veren Şenyurt İlköğretim Okulu müdürü Mehmet Emin Atay tarafından başlatılan ve “Beldemiz Kütüphaneye Kavuşuyor” adı altında yürütülen kampanya “Bize verebileceğiniz bir kitabınız var mı ?” sloganı ile da Mardin merkez ve ilçeler bazında en büyük Kütüphanenin Şenyurt ta açılması hedeflenmekte.

Okul müdürü Mehmet Emin Atay’dan alınan bilgilere göre Kampanyanın ilk haftasında yaklaşık olarak 1000 kitabın toplandığını ve hedeflerinin kütüphaneye 20.000 kitap kazandırmak olduğunu açıkladı.

Sizinde verebileceğiniz bir kitabınız varsa, kütüphanede yer alması için okul müdürünün mail adresinden veya telefonundan kütüphane ve kitap desteği için bilgi alabilirsiniz.

ataymehmetemin@mybet.com

0 505 237 89 39

www. senyurtilkogretim.k12.tr

kiziltepeajansi​

Bu Sayfayı Paylaş