Bize niye yardımcı olmuyorlar

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 1 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Bize niye yardımcı olmuyorlar konusu [SIZE=+0][/SIZE]Bize niye yardımcı olmuyorlar

[SIZE=+0][/SIZE]Mustafa Denizli fena patladı: Biz maçımızın ertelenmesini istemedik, sadece 1 gün erken oynanmasını talep ettik. Şimdi takımı Wolfsburg'a hazırlamak için sadece 1 günüm var. Dert değil... Salı günü Beşiktaş herkesi yenecek, Türkiye'yi gururla temsil edecek.
    Beşiktaş Ankaragücü’nü devirdi, ancak Mustafa Denizli’nin aklı Wolfsburg maçındaydı... İlk 11 tercihlerinden, oyuncu değişikliklerine kadar her şeyi salı günkü Wolfsburg maçını düşünerek yaptığını belirten Denizli, “Yavaş yavaş geliyoruz. Önemli olan kazanmak, mücadele etmek. 2-3 günde bir maç oynamak kolay değil. Bu nedenle federasyondan bu maçın ya cuma günü, ya da erken saatlerde oynanmasını istedik. Ancak gelen yanıtı aklımız almadı. Avrupa’nın en önemli futbol organizasyonunda Türkiye’yi temsil eden tek takım var: Beşiktaş! Federasyon bana bugün yardımcı olmayacaksa, ne zaman yardımcı olacak... Ayrıca biz yardım istemedik, sadece maçın bir gün önce oynanmasını dile getirdik” dedi.
    ‘Kimse ağzını bile açmasın’
    Ankaragücü’nün kupadaki Karşıyaka sınavı nedeniyle maçın bir gün öne alınamadığını belirten Denizli, “Ankaragücü-Karşıyaka maçı bir hafta sonra olsa, Türkiye ayağa mı kalkardı, bu ülkede ne değişirdi? Beşiktaş’ın bu tarihte maç oynayacağı aylar öncesinden belliydi. Bu konuda kimse ağzını bile açmasın. Sakın bana kalkıp, ‘Bu nedenden dolayı Beşiktaş maçı cumartesi saat 20.00’de oynandı’ diyemez. Rakiplerimin biri dün (cuma), diğeri ise bugün (dün) öğle saatlerinde oynadı. Neden yardımcı olmuyorlar? Acaba benim futbolcularımın gece 4’ten önce uyuyamayacağını biliyorlar mı? Salı günkü Wolfsburg maçı Beşiktaş’ın olduğu kadar Türkiye’nin maçıdır. Kazanacağız, tüm zorluklara rağmen sahadan galibiyetle ayrılacağız” diye konuştu.

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş