Bitmiş Bir Rüyasın Artık...

'Şiirler' forumunda DilzaR tarafından 11 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Bitmiş Bir Rüyasın Artık... konusu
    [FONT=verdana,geneva]Bile bile özlediğimi gecelerce aramadın [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva][FONT=verdana,geneva]Sen;bir daha nasıl döneceksin...[/FONT][/FONT]
    [FONT=verdana,geneva][FONT=verdana,geneva]Başladı gidiyor bir çürüme,içimden sana doğru [/FONT][/FONT][FONT=verdana,geneva]
    [FONT=verdana,geneva]Aşk eskidi,kaybolup yitti gözlerimin önünde...durduramadım [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Sen ise;bunun için hiç çabalamadın... [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Sen kaçtın,ben...kovaladım [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Sen çağırdın,ben...hep yanındaydım [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Ve sen gittin,ben...ardından bakakaldım [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Öyle bittim ki,ben bile kalmadım kendimde.Yaşamadan bilemezsin,sen de ben gibi yanmadan,halimi göremezsin!!! [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Unutmak için kokunu,ellerini söküp attım ben kalbimi [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Hangi yüzle yeniden sev diyeceksin...[/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Nasıl bir duygusuzluk,nasıl bir yüzsüzlük inan,anlamıyorum... [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Hep anlamaya çalışan ben olduğum halde,bu seferki farklı galiba,artık anlamak da istemiyorum.Gelme artık benden yana..Baksana,gözümde yaş bile kalmadı senden yana![/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Sadece kırık aşk satırlarımı istiyorum senden,bir de baharımı... [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Mısralarımdan aşk kanadı,baharlarımda döke döke yaprak kalmadı [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Ne senden bana,ne benden sana hayır yok artık,bu kalp farkına vardı... [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Kalbimi yaktığın gün gibi Sende yan,gör nar-ı aşkı [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Kendini unuttuğun gün,beni anlayacaksın...[/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Baştan beri aynıydı... [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Masallarım öksüz,bir yarım hep eksik kalmıştı [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Saat senle beni bir arada tutamayacak kadar geç artık [/FONT][/FONT]​

[FONT=verdana,geneva][FONT=verdana,geneva]Ve sen benim için,[/FONT]
    bitmiş bir rüyasın artık... [/FONT]​

Bu Sayfayı Paylaş