Birgün Beni Ozlersen Eğer

'Şiirler' forumunda NeslisH tarafından 20 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Birgün Beni Ozlersen Eğer konusu

Birgün beni özlersen eğer

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bir gün beni özlersen eğer [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Olur olmaz bir zaman öyle [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Koynuna bir hüzün getirdim [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Birgün beni özlersen eğer [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Birgün beni özlersen eğer [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Hani güllerden bir gün öyle [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Olurda bir anda delilenir [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Belki özlemeye küsersin [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Birgün beni anlarsan eğer [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Birzaman çok sevildim dersin [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Onca gün yüzün çevirdiğin [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Çiçeklerime gülümsersin [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Yağmurlu bir akşam soluğu [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Hafifletir üşütür seni [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Sevmenin yükünden vazgeçer [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Sevildiğini anımsarsın [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Birgün sana gelirsem eğer [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Bilki borçlarım tükenmiştir [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Omuzlarımdan yükün düşmüş [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Sevme vakti bana gelmiştir [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Birgün sana gelirsem eğer [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Bilki borçlarım tükenmiştir [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Omuzlarımdan yükün düşmüş [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Sevilmemin vakti gelmiştir[/FONT]

Bu Sayfayı Paylaş