Bir demet kahkaha

'Öğretmenlerimizin Bölümü' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 2 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Bir demet kahkaha konusu yaşanmış ve bir öğretmen kendi anlatmış bunu :D

merhaba degerli arkadaslarim. basimdan gecen bi olayi anlatmak istedim sizlere

bundan tam 2 yil once henuz ogretmenlik yillarimin ilk senesi .... tabi ozaman biraz daha toy ve tecrubesizim....
    cuma gunu toren alaninda butun ogrenciler hazir kita bekliyor ben elime mikrofonu aldim ses kontrol filan derken istiklal marsina basliyacagim fakat o da nesi dis kapinin onunde bi dometesci arabasiyla beraber karşıdaki evin onunde bagiriyor,,, domates domates domatesci geldi .....
    :Dhe ben duymazlikdan gelirken bi yandan da ögrencilere susun lutfen sessiz olun diyorum,,,
    ve okadar sinirlendim ki artik domatesci diye bagirdim disari elimdeki mikrofondan... oda kendi kmikrofonundan efendim hocam kac kilo olsun dedi....
    ogrenciler koptu bende gulmemek icin kendimi zor tuttum .. mahçup bi sesle tesekkur ederim ben almiycam musadenle tören yapicaz biraz daha sessiz olurmusun dedim ve tesekkur ettim... isin ilginc yani neden tesekkur ettim onuda hala anlamis degilim

Bu Sayfayı Paylaş