Bilgün Dereli Anaokulu Merkez Kocaeli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bilgün Dereli Anaokulu Merkez Kocaeli konusu Bilgün Dereli Anaokulu Hakkında - Bilgün Dereli Anaokulu Tanıtım - Bilgün Dereli Anaokulu Resimleri - Bilgün Dereli Anaokulu İletişim

Bilgün Dereli Anaokulu Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bilgün Dereli Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bilgün Dereli Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bilgün Dereli Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı : Bilgün Dereli Anaokulu
    Okulun Adresi : Serdar mahallesi MERKEZ / KOCAELİ
    Okulun Telefonu : 0 262 226 62 28
    Okuln Fax numarası : 0 262 227 00 13

Okul 13.10.2006 tarih 321/39039 sayılı Valilik ve Milli Eğitim Müdürlüğünün onayıyla 19.10.2006 tarihinde 2006-2007 da Eğitim Öğretim yılında hizmete açılmıştır.
    Okulda 2 derslik, 1yemek odası, 1 mutfak, 1 müdür odası, 2 öğrenci, 1 büyükler tuvaleti ve lavaboları, 2 öğrenci malzeme deposu bulunmaktadır.

Bilgün Dereli Anaokulu Resimleri

kaynak:webrehberi.biz - anaokulum.org

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın

Bu Sayfayı Paylaş