Bilememisim

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda Fatma tarafından 31 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Fatma

Fatma Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Bilememisim konusu
    Ellerini özledim en çok...
    Öyle bir içime çekmeliymişim ki kokusunu bilememişim değerini...

Dök'üldü az önce gözümden anılar...Acıdı yüreğimin bir köşesi...Hep aynı şarkı hep aynı özlem...Deliriyorum...Hayallerimi ödünç veriyorum hergün başka sevdalara...Bizim kadar mutlu olsunlar diye...Üzerine akıttığım gözyaşlarımı affet olur mu?Özlemim onlar,sana olan borcum...Çok sevmeliymişim bilemedim...

Kimselere dökemedim içimdekileri...Acımı başkasına hissettirmedim bile...Korktum hasretimin altında ezilirler diye...Korktum senin kokunu gözlerimde duyarlar diye...Kıskandım hep seni...Sakındım dünyanın en büyük sırrı gibi...Saklamalıymışım seni...Bilemedim...Çırpınışlarımı affet olur mu?Geç kalmışım...Bilemedim...

Tarihin en acı,en kanlı savaşını veriyorum kendimle...İçimde binlerce yaralı var...Dinmiyor...Barışmıyor yüreğimin bir köşesi diğeriyle...Ateşkeslere izin veremiyorum...Büyüdükçe büyüsün istiyorum bu savaş...Affet ihtilallerimi olur mu?Kendimle savaşmak için geç kalmışım...Bilemedim...

Bugünlerde duruşmalarım var gözlerinle...Hep aynaya bakıyorum...Başka suçlu arıyorum...Yok inkar edemiyorum...Benim davalı...Yüreğin davacı...Hep sen varsın karşımda,yanımda,sağımda,solumda...İçimin taaa en derininde...Kapını çalıyorum bu kez kimse açmıyor...Çıldırıyorum...Hakim bey ya beni tutuklayın ya da ben ÖLÜYORUM...Kendimden vazgecip sana geliyorum [!]

Alıntıdır.

2. emeğine sağlık duygu yüklü bi şiir:)

Bu Sayfayı Paylaş