Bifa İlköğretim Okulu Karaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bifa İlköğretim Okulu Karaman konusu Karaman Bifa İlköğretim Okulu Hakkında - Bifa İlköğretim Okulu Tanıtım - Bifa İlköğretim Okulu Resimleri - Bifa İlköğretim Okulu İletişim

VİZYONUMUZ

Eğitim sistemi içinde BİFA 1 İlköğretim Okulu olarak, 2000 li yıllarda öğrencilerimizi Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş ve hayata aktarma bilincine erişmiş;teknolojiyi üretim aracı olarak kullanma becerisi edinmiş;sorgulayan,araştıran,düşünen,tartışan, geleceğe en iyi şekilde hazırlayan; çevresinde de örnek alınan, ülkemiz geleceğini yönlendirecek mutlu çocuklardan oluşan başarılı lider okul olmak.

BİZ KİMİZ

�Biz BİFA 1 İlköğretim Okulu Müdürlüğüyüz.
    �Biz farklıyız. Düşünen, katılımcı,ileri görüşlü, dürüst, sanatsever, bilime inanan ve kültürel mirasa saygı duyan, sahiplenen bireyler yetiştiren bir okuluz.
    �Biz sorunları sinerjik bir anlayışla coşkulu, üretken yapımızla çözen, sürekli kendini yenileyen, geliştiren , iyileştiren bir okuluz.
    �Biz Atatürk ilke ve inkılaplarına inanan, Türk Milli Eğitim �in temel ve amaç ilkeleri doğrultusunda çalışan, çağdaş, demokratik, değerleri benimseyen bireyler yetiştirmeyi hedef almış LİDER BİR OKULUZ.
    �Biz öğrencilerin öğrenme stillerine dayalı eğitim ve öğretim yapan �caba nasıl daha kolay öğretebilirim �rayışında olan öğretmenlere sahip, çağdaş , değişimlere açık bir okuluz.
    �ÇOKLU ZEKA KURAMI doğrultusunda eğitim ve öğretim yapan bir okuluz.
    �Biz örnek hizmetimizle çevremize model olarak da hizmet veren bir okuluz.
    �Biz TOPLAM KALİTE FELSEFESİNE inanan KALİTE ÖDÜLÜNÜ HEDEFLEYEN BİR OKULUZ

İletişim Bilgileri

TELEFON 0 338 213 57 92
    FAX 0 338 214 63 86
    Web site
    http://bifa1.meb.k12.tr/
    ADRES Cumhuriyet Mahallesi Hamit KAPLAN Caddesi 70100 MERKEZ/KARAMAN

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş