Beyobası Yusuf Niyazi Pirci İlköğretim Okulu Köyceğiz Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 11 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Beyobası Yusuf Niyazi Pirci İlköğretim Okulu Köyceğiz Muğla konusu Beyobası Yusuf Niyazi Pirci İlköğretim Okulu Hakkında - Beyobası Yusuf Niyazi Pirci İlköğretim Okulu Tanıtım - Beyobası Yusuf Niyazi Pirci İlköğretim Okulu Resimleri - Beyobası Yusuf Niyazi Pirci İlköğretim Okulu İletişim

Beyobası Yusuf Niyazi Pirci İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

TÜRK MİLLETİNİN KÜLTÜREL DEĞERLERİNİ BENİMSEYEN, ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI KORUYAN İNSAN HAKLARINA SAYGILI, İNSANLIĞIN ORTAK MİRASINA SAHİP ÇIKAN, ÇAĞDAŞ UYGARLIĞIN YARATICI VE SEÇKİN ADAYI OLABİLECEK, SORGULAYAN ÖĞRENMEYİ İLKE EDİNMİŞ BİREYLER YETİŞTİRMEK.

MİSYONUMUZ

TEMEL HEDEF OLARAK EN İYİYİ YAKALAMA , ÖĞRENME ARZUSUNU HER DAİM CANLI TUTMA, KALİTE YOLCULUĞUNDA ÖNCÜ OLMA,ÖĞRENDİKLERİMİZİ ÜLKE YARARINA SUNMA MİSYONUMUZDUR.

Beyobası Yusuf Niyazi Pirci İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Köyceğiz
    Okulun Telefonu: 252 272 0008
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: MERKEZ MAHALLESİ BEYOBASI KASABASI
    Okulun Web Adresi:
    http://www.koycegizbeyobasiilkogretim.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: bynp2006@hotmail.com
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İL MERKEZİNE UZAKLIĞI 72 km - İLÇE MERKEZİNE UZAKLIĞI 13 km
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok - KİRA MİKTARI 200-250 TL

Beyobası Yusuf Niyazi Pirci İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş