Beynam İlköğretim Okulu Bala Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Beynam İlköğretim Okulu Bala Ankara konusu Beynam İlköğretim Okulu Hakkında - Beynam İlköğretim Okulu Tanıtım - Beynam İlköğretim Okulu Resimleri - Beynam İlköğretim Okulu İletişim

VİZYON
    Çağın her türlü olanaklarından yararlanabilen, motivasyonu tam , morali yüksek , sevgi ve saygı dolu ulusal düzeyde örnek alınacak bir okul toplumu olmak.Atatürkçü, cumhuriyetçi ve çağdaş bir ortamda gerçekleştirmektir.

MİSYON
    Öğrencilerimizi bilgi beceri ve sorun çözme gücü ile iyi insan iyi vatandaş bilincine sahip olarak, yaşamın getirdiği sorunlarla baş edebilecek sabırlı, sevgi ve hoşgörüye açık başarıyı hedefleyen üreten paylaşan kendine güvenen ulusal ve evrensel değerlere saygılı ve sevgi dolu bireyler olarak yetiştirmektir.

BAŞARILARIMIZ

2006-2007 Eğitim Öğretim yılında 2 si Anadolu Öğretmen Lisesi olmak üzere toplam 7 öğrencimiz Anadolu Lisesine girmiştir.2007-2008 Eğitim Öğretim yılında 1 öğrencimiz Hemşirelik,8 Öğrencimiz Anadolu Lisesini kazanmıştır.SBS Sınavında 1 öğrencimiz 475 puan almıştır.

OKUL KODU

701564
    BEYNAM EMİNE ERİŞEN İLKÖĞRETİM OKULU
    OKUL MÜDÜRÜ

BAHRİ AYGAR
    TELEFON

(0.312) 8725052-8725182
    FAKS

8725052
    E-POSTA

701564@meb.gov.tr

ADRES