Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu Bilgileri İstanbul Büyükçekmece

'İstanbul Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 21 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu Bilgileri İstanbul Büyükçekmece konusu Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu Hakkında - Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu Tanıtım - Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu Resimleri - Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu İletişim

Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu İstanbul Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bey-koop. Ali Çebi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BEY-KOOP. ALİ ÇEBİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: BEY-KOOP 1 .BÖLGE TATİLYA ÜSTÜ (E-5 ARAÇ MUYENE İSTASYONU YANI)BEYLİKDÜZÜ BÜYÜKÇEKMECE
    Telefon Numarası: 2128523198
    Faks Numarası: 2128523699

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

2. bizim okul burası ama büyükçekmeceye bğlı değil

Bu Sayfayı Paylaş