Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu Konya Ereğli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu Konya Ereğli konusu Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu Hakkında - Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu Tanıtım - Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu Resimleri - Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu İletişim

Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz eğitim öğretim faaliyetlerine 1973 yılında başlamış, ancak 1997-2000 yılları arasında taşıma kapsamına alınmasından dolayı eğitim öğretim yapılamamıştır. 2000-2001 eğitim öğretim yılından itibaren faaliyetlerine devam etmektedir

Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BEYÖREN ÇATMATAŞ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Beyören Köyü Ereğli/Konya
    Telefon Numarası: 3327330057
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    711531@meb.k12.tr
    catmatas@gmail.com
    Web Adres

Beyören Çatmataş İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr