Benim yanlızlıkla savaşım

'Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri' forumunda Dine tarafından 2 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Benim yanlızlıkla savaşım konusu
    Yine gece oluyor başlıyor yine içimde hesaplaşmalar kendimle
    Elimde olsa hiç gece olmasın isterdim
    Çünkü gece hüzün demek gece yanlızlık demek gece sensizlik demek
    Bu hayatta senide sensizliğide yaşattın bana karmaşık duygular
    içerisindeyim şimdi her gün ve gece olduğu gibi
    kayboldum kendi içimde korkar oldum artık insanlardan
    tekrar aynı acıları yaşamaktan saklandım kaçtım hayattan
    geceye gizledim kendimi yalan bakan gözlerden içi boş sevdalardan
    her an yeni birşeyler öğrendim yokluğundaİnsan kendi değerlerinin içinde kendini
    değersiz hissede biliyormuş
    meğerseAslında yaşam değil biz kendi kendimizi kandırıyormuşuz avutuyormuşuz
    Yalanmış aslında aşk diye birşey yokmuş masallardan ibaret gerçek olan acıymış
    unutulamayan buda unutulmaz bir acı iştesaplandı yüreğimeBir heves belkide
    bir hırs hani insan hep ulaşılamayanı isterya belki sende benim için
    ulaşılamayandınimkansızdın çok yüksekteydin uzanamadım sıçrayamadım yeteri kadar
    ve seni yakalayamadımhayattan ve yaşam karşısında sindim ve dahası korktum ürktüm
    senden
    geceleri uyuyamıyorum şimdi ne zaman gözlerimi kapatsam kabuslar sarıyor rüyalarımı
    uyanıyorum sıçrayarak korkular ve ateşler içindeBoğazım kurumuş bir halde içim
    yanarakAma yinede seni içiyorum yudum yudum özleminin hasretinin ve ateşinin
    üstünePaylaştık seninle aynı zamanı anılarımız oldu beraber benim için
    unutulmayacak ölümsüz anılarher ikimizinde hayatında bıraktığımız izler var
    yaşanmışlık var
    Bu benim için güzel canım çünkü senin hayatında küçücük bir mısra
    küçücük bir satır bile olmak!! mutluluk ve büyük bir şansHer gecenin yanlızlığı
    ve doğum sancısı hasretin özleme Bırakmıyor peşimi senden korkularım titriyorum
    üşüyorum
    Sen yokken ısıtmıyor bedenimi yüreğimAcılara tutunmaya çalışıyorumAy bile sinmiş
    bulutların ardına saklanıyorMatemli sanki gecede benim gibi yastadayanamadım
    attım kendimi
    bu ıssız sokaklara yürüdümher adımda seni arkamda bırakmak istedim her adım beni
    senden uzaklaştırıyordu sanki arkama bakmadan yürüdümAma olmadı yapamadım
    bırakamadım seni arkamdaher köşe başına pusu atmış özleminben kaçmaya çalıştıkça
    o karşıma çıktıAnladımki kaçmanın bir anlamı yok senden başaramıyorumda bunu
    zatenBir kördüğümden farksız şimdi duygularımÇıkmazlar içerisindeyim!!!
    Hicran dolu bir gece ve yine doğuyor güneş Bu gecede bitti!! senin özleminle ve
    benim yanlızlıkla savaşım

Bu Sayfayı Paylaş