Beni yok say lavanta kokulu Ömür defterinden

'Makaleler-Denemeler' forumunda KaRDeLeN tarafından 12 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Beni yok say lavanta kokulu Ömür defterinden konusu Beni yok say lavanta kokulu Ömür defterinden

".....Beni sorma tanıdık gölgelere, önemsemediğini farzet/Gördüğünde görmezden gel/Hüzünlenip kaygılanma peşimsıra bakıp iç geçirme/Beni yok say lavantakokulu ömür defterinden/De ki, demirden bir kalp takmışlar göğüs kafesine onun, ağlamasını ne bilir o/Duygusuz, kaygısız bir KARTONADAM say beni/ACIMA, FARZET Kİ BENİM ...HİÇ DÜŞLERİM YOK, HİÇ CANEVİMDE FİLİZLENEN AŞKLARIM OLMAMIŞ SAY/Beni, seni bulduğumda gülüşlerine kayan yıldızlardan "loşışıklı" meşaleler tuttuğum sahillerde bırak/Ölmediğimi, ama ölmekten beter olduğumu bilerek rahatla çekip giderken/Bir elveda vaktinin en görkemli yerinde depreşmediyse intikam alevlerin ey sevgili, bedenimi mahkum ediyorsun paslı yalnızlıklara da, takıyorsun peşine ruhumu tüm hüzünlerin en "hançerkeskini" yerinden geçiriyorsun/Beni sevme ki yaşattığın acılar intikam yerine geçsin öyle değil mi..

Bu Sayfayı Paylaş