'Ben olsam affederim'

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 17 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    'Ben olsam affederim' konusu [SIZE=+0][/SIZE]'Ben olsam affederim'

[SIZE=+0][/SIZE]Emre Belözoğlu'ndan yönetime Kazım&Önder mesajı: “Hepimiz hata yapıyoruz. Ben de yaptım. Tasarruf yönetimin ama bana kalsa onları affetmek isterim”
    Önder ve Kazım’ın affı konusunda, en net tavrı Emre ortaya koydu. Yıldız oyuncu, “Önder, oynadığı maçlarda elinden gelen her şeyi yapmaya çalışan bir oyuncuydu. Kazım, bence bu sene Fenerbahçe’deki en iyi dönemini yaşadı. İstenmeyen olaylar oldu ve yönetimimiz böyle bir karar aldı. Tabii ki, affedilmelerini isterim. Benim meslektaşların, her şeyden önce arkadaşlarım. İkisi de iyi, düzgün insanlar. Hepimiz hata yapıyoruz. Ben de çok hata yaptım. Şüphesiz tasarruf yönetimin. Ama bana kalırsa, ben onları affetmek isterim” diyerek, tavrını açıkça ortaya koydu. Takımın takviyeye ihtiyacı olduğunu da dile getiren Emre, “Büyüklerimiz takımın ihtiyaçlarını bizden daha iyi bilir ama ben, kesinlikle takıma takviye gerektiğini düşünüyorum.

‘Alternatif bol olmalı’
    Çünkü iki önemli oyuncumuz gitti. Bir tek Gökhan Ünal geldi. Hem Avrupa’da hem ligde iyi işler yapmamız için mutlaka kadromuzun daha alternatifli olması lazım. Dün gece yatmadan düşündüm; Gökhan, Semih, Güiza, Alex, dördü de gol krallığı yaşamış. Yani çok yerinde bir transfer” dedi. Yıldız oyuncu, “Türkiye’de takımların sistemi yok. Mücadeleye dayalı futbol oynanıyor. Biz de bundan etkileniyoruz. Potansiyelimizin altında bir ilk yarı geçirdik. Bunun üzerine çıkarsak, herkesin bizden beklediği şampiyonluğu elde ederiz” iddiasında bulundu.

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş