'Ben kimim ki!'

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 8 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    'Ben kimim ki!' konusu [SIZE=+0][/SIZE]'Ben kimim ki!'

[SIZE=+0][/SIZE]Onursal Başkan Seba, her fırsatta gelen kongre sorularına noktayı koydu: Hikmet Çetin'i destekliyordum, o da maalesef aday olmadı. Şimdi kimsenin yanında değilim. Ayrıca ben kimim ki...
    Adı Beşiktaş ile özdeşleşen ve camianın efsane isimlerinden biri olarak anılan Onursal Başkan Süleyman Seba, yine kongreye ilişkin sorulara maruz kalınca manidar açıklamalar yaptı. Ankara’da katıldığı bir nikah töreninde soruları yanıtlayan Siyah-Beyazlılar’ın gönlünde taht kuran Seba, tavrını da net bir şekilde gözler önüne serdi. Önceliği İnönü Stadı’nda Wolfsburg karşılaşmasında yaşanan olaylara veren Süleyman Seba, “Son yaşanan küfür olayları çok üzücü. Özellikle bunun Beşiktaş’ta yaşanması camiamıza hiç yakışmadı. Beşiktaş’ın başkanına küfür edilemez. Bu beni derinden yaralıyor” ifadelerini kullandı.

‘Aksu’yu desteklemiyorum’
    Seba, kongre öncesinde çok merak edilenleri de açıkladı: Ben sayın Hikmet Çetin’i destekliyordum ama maalesef aday olmadı. Şu anda kimseyi desteklemiyorum. Ayrıca ben kimim ki! Bu arada Murat Aksu’yu da desteklediğimi söylemedim.

Uğur Tenekecioğlu/DHA

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş