Ben hep onyedi yasındayım

'Resimli Şiirler' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 13 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Ben hep onyedi yasındayım konusu

"Ben hep onyedi yasındayım.
    Her Ayak sesinde ürperirim.
    Demirkapının her açılışında,
    Gögsümün Kafesine sığmaz yüreğim..
    Her türlüsünü tattım, acıların ayrılıkların.
    Herşeye biraz alıştım.
    Bir seni beklerken kendimi yenemedim....."

Buara en çok dinlediğim şarkının girişi bu.Oysa biz senle ne çok şarkılar dinlerdik,ne türküler söylerdik gözyaşlarımızla.Besteleri sen sözleri ben müziği de acılarımızdı hep..
    Farklı yollara sokmuştu hayat bizi.Oysa kaybolalım diye değil asıl buluşu yapabilelim diye.Taa ki kahpe bir araba seni bizden söküp alıncaya kadar..! Taa ki o lanet olasıca araba bizim o yollarımızı sona erdirene kadar... Sana bütün yollar feda olsun da sibelim,sana bütün yollar yok olsun,önünde diz çöksün de böyle mi gitmeliydin..!
    Şimdi bana oralardan parmağını uzatıp "isyan etmee!" diye bağırma.Nasıl isyan edeyim,neye isyan edeyim,hangi yokluğuna ağlayayım...Yok oluşunu kabullenebilmek için bile kalmadı ki benim dermanım!
    İnatla birgün çıkıp geleceğine inanıyorum ben hala,inatla inanmıyorum hala.Seni değil gördüklerimi,yokluğunu değil gözlerimi yalancı çıkartıyorum.Söyle(ye)mediklerini değil söylediklerini,yap(a)madıklarını değil verdiğin bütün güzellikleri bıraktım ben sadece.Çünkü sen gitmedin,çünkü yine muzurca çıkıcaksın bir köşeden,çünkü sitemle,özlemle sarılacaksın bana yeniden.Bitirdiğin yerden tekrar başlatıp,ellerimden tutup tükenen yollara değil sonsuzluğa gidenlerde yürüteceksin beni...Yine aynı sevgiyle,yine aynı sıcaklıkla bir değil binlerce kez sarılıp boynuma hep orada
    hep orada kalacaksın...

alıntıdır

Bu Sayfayı Paylaş