Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretim okulu Konya Ereğli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretim okulu Konya Ereğli konusu Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretim Okulu Hakkında - Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretim Okulu Tanıtım - Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretim Okulu Resimleri - Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretim Okulu İletişim

Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretimokulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretimokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretimokulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretimokulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretimokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Belkaya Kasabası Eğrikuyu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BELKAYA KASABASI EĞRİKUYU İLKÖĞRETİMOKULU
    Adresi: BELKAYA KASABASİ EĞRİ KUYU YAYLASİ
    Telefon Numarası: 3327162204
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    711459@meb.k12.tr
    Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş