Beldibi Sıtkı Zaralı İlköğretim Okulu Marmaris Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Beldibi Sıtkı Zaralı İlköğretim Okulu Marmaris Muğla konusu Beldibi Sıtkı Zaralı İlköğretim Okulu Hakkında - Beldibi Sıtkı Zaralı İlköğretim Okulu Tanıtım - Beldibi Sıtkı Zaralı İlköğretim Okulu Resimleri - Beldibi Sıtkı Zaralı İlköğretim Okulu İletişim

Beldibi Sıtkı Zaralı İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulun Tarihçesi: Okulumuz 1978 yılında Devlet-Köylü işbirliği ile yapılarak öğretime açılmıştır. 1985 yılında 3 derslikle yönetici odası yapılması için temel atılmış, 1987 yılında hizmete açılmış, şu an eğitim yapılan yeni binasına Sıtkı Zaralı ve Doğan Tugaylar'ın katkılarıyla 2006 tarihinde açılmıştır.
    Okul Müdürlüğü görevine sırasıyla; 1984-1991 Hüseyin ERDEMİR, 1991-1997 Erdoğan İNAL, 1997-2001 Hasip KİTİŞ, 2001-2003 Şükrü KALAYCI ve 2003 tarihinden itibaren Yaşar ALBAYRAK getirilmiştir.

Fiziksel Özellikleri:3 katlı okulumuzda, özel sınıflarla, anasınıfı da dahil 32 sınıf bulunmaktadır. Ayrıca işlik, kreş, çok amaçlı salon (Spor Salonu) ve BT sınıfı eklenmiştir.

Zemin Katta: Özel Eğitim Sınıfı, 1. Kademe Sınıfları, Kantin, Müzik Salonu, Kırtasiye, Revir, Kreş, Kazan dairesi, Elektrik odası, Özürlüler tuvaleti, Depolar, Kafeterya, Çok Amaçlı Salon ve soyunma odaları bulunmaktadır.

1.Katta: 1. Kademe sınıfları, Anasınıfı, BT sınıfı bulunmaktadır.

2.Katta:2. Kademe sınıfları, Fen Laboratuarı, İş Atölyesi, Resim Atölyesi, Memur Odası, Proje Stüdyosu, Öğretmenler Odası, Okul Aile Birliği Odası, Rehberlik Merkezi, Arşiv, Çay Ocağı ve İdare Odaları bulunmaktadır.

Beldibi Sıtkı Zaralı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Marmaris
    Okulun Telefonu: (252) 4190036
    Okulun Faksı: (252) 4190036
    Okulun Adresi: Beldibi
    Okulun Web Adresi:
    http://www.sitkizarali.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: 715528@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Yaşar ALBAYRAK
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : Dışı
    Ulaşım Durumu : Karayolu