Bel-kent İlköğretim Okulu Bilgileri Kuşadası Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 12 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bel-kent İlköğretim Okulu Bilgileri Kuşadası Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Bel-kent İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Kuşadası'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Bel-kent İlköğretim Okulu Resimleri - Bel-kent İlköğretim Okulu Hakkında

OKULUMUZ

Okulun Tarihçesi:

Okulumuz 3286m2 arsa üzerine, 2002 yılında Kuşadası Belediyesi-Devlet-Vatandaş işbirliği ile yapılmıştır. 2002-2003 eğitim öğretim yılında şu anki Müdür Yardımcımız Mehmet Ali CENGİZ’in Kurucu Müdürlüğünde hizmete açılmıştır.

2003-2004 eğitim-öğretim yılında Ahmet YIMAZ Okul Müdürü olarak göreve başlamıştır. 2010 yılının Ağustos ayından bu yana Hasan FURUNCU Okul Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Fiziksel Özellikleri:

Okulumuz toplam 24 derslikli bir okul olup, Zemin kat, 1.kat , 2. kat ve 3. kat olmak üzere 4 kattan oluşmaktadır.

Zemin katta; 5 derslik, Anasınıfı, Spor odası, Hizmetli odası, Kalorifer dairesi ve Öğrenci tuvaletleri bulunmaktadır.

1. Katta; Müdür Yardımcısı odası, Memur odası, 6 derslik ve Öğretmen tuvaletleri bulunmaktadır.

2.Katta; Müdür odası, Öğretmenler odası, 6 derslik ve Öğrenci tuvaletleri bulunmaktadır.

3.Katta Müdür Yardımcısı odası, Rehberlik odası, Bilişim Teknolojileri Sınıfı, Fen Laboratuvarı, Resim sınıfı, 3 derslik ve Öğrenci tuvaletleri bulunmaktadır.

BELKENT İLKÖĞRETİM OKULU OLARAK MİSYONUMUZ

Öğrencilerin; Bireysel farklıklarını, göz önüne alarak kendine güvenen, çevresine saygılı, dürüst, milli değerlere bağlı, özgür düşünebilen, eğitim sürecinde katılımcı, belirli bir amacı olan ve geleceğe güvenle bakan bireyler olarak yetiştirilmesini sağlamaktır.

BELKENT İLKÖĞRETİM OKULU OLARAK VİZYONUMUZ

Öğrencilerin Türk Milli Eğitiminin genel ve özel amaçları ve Milli Eğitim İlkelerine uygun olarak;

Öğrenmeyi nasıl öğreneceğini bilen, kişi haklarına saygılı, demokrasiye inanan , eleştiriye ve değişime açık, öğrenmeye istekli,mücadeleci,yardımsever, ailesini , çevresini ,ülkesini seven,doğal hayata saygılı,olumlu davranışlarıyla çevresine örnek olabilen, girişimci hoşgörülü ve sağlıklı bireyler yetiştirmektir.

Bel-kent İlköğretim Okulu Aydın Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bel-kent İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bel-kent İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bel-kent İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bel-kent İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: BEL-KENT İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: KADINLAR DENİZİ MAH. 2.BEL-KOOP MEVKİİ
    KUŞADASI AYDIN

Telefon Numarası: 2566147848

Faks Numarası: 2566147892

Telefon Numarası:Bilgi Yok

Faks Numarası: Bilgi Yok

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi: Bel-Kent İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş