Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Manavgat Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 1 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Manavgat Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri - Antalya Manavgat'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

BEŞKONAK

YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Okulumuz 1964 yılında eğitim - öğretime başlamış ve bu güne gelene kadar, okul binası yenilenmiş ve yurt binası eklenmiştir. Halen okulda 13 derslik, 1 Fen ve Teknoloji Laboratuarı, 1 Bilgisayar Laboratuarı, 2 Yönetici odası, 1 memur odası ve 1 öğretmenler odası ile hizmet vermektedir. Ayrıca okula ait 1 lojman anasınıfı ve rehberlik servisine dönüştürülerek sınıf kazanımı sağlanmıştır. Okulumuzun 192 kişi kapasiteli yurt binasında yatılı öğrenciler kalmaktadır. Beşkonak Beldesi'ne bağlı köylerden de okulumuza taşımalı olarak gelen öğrenciler eğitimlerine devam etmektedir. Okulumuzda yaklaşık 400 öğrenciye 11 öğretmen eğitim vermektedir.
    Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: BEŞKONAK YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: Bozyaka Köyü-Beşkonak-Manavgat/Antalya

Telefon Numarası: 2427653076

Faks Numarası: 2427653076

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:Beşkonak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu - Manavgat

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş