Beşiktaşlı duruşu

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 13 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Beşiktaşlı duruşu konusu 13 Kasım 2009

[SIZE=+0][/SIZE]Beşiktaşlı duruşu

[SIZE=+0][/SIZE]Kızılay'ı sırtında taşıyan Siyah-Beyazlılar, sosyal sorumluluk ödülüne layık görüldü. Başkan Yıldırım Demirören ödülü alırken, aday Murat Aksu'yu kürsüye davet edip, büyük bir jest yaptı.
    Beşiktaş’a büyük onur... Formasının sırtında bedelsiz olarak ‘Türk kızılayı’ reklamını taşıyan Siyah-Beyazlılar, Active Acadey tarafından Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü’ne layık görüldü. Ancak bu ödül kadar, törende yaşananlar da güne damgasını vurdu. Ödülü alması için kürsüye çıkan Başkan Yıldırım Demirören, “Bu ödüle layık görülmek, Beşiktaş’ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunun göstergesidir. Ödülü, yönetimim ve camiam adına alıyorum. Tabii ki sosyal sorumluluk çalışmalarımız devam edecek. Şu an aramızda bulunan eski ikinci başkanım Murat Aksu’yu da buraya davet ediyorum. Başkanlığa adaylığını koyan Aksu’yla bu ödülü kaldırmak istiyorum” diye konuştu. Demirören’in bu sözleri büyük alkış topladı.

Derbiye Mehmetçik Vakfı
    Aksu’yla birlikte ödülü alan Yıldırım Demirören, Fenerbahçe derbisinde bir sürprizleri olduğunu da dile getirdi. Başkan, “İnönü Stadı’ndaki derbide, formamızda ‘Mehmetçik Vakfı’ yazısıyla çıkacağız” ifadesini kullandı.

Orhan Yıldırım

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş