"Beşiktaş ne isterse o olacak"

'Beşiktaş' forumunda YıLMaZ tarafından 16 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. YıLMaZ

YıLMaZ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    "Beşiktaş ne isterse o olacak" konusu [SIZE=+0][/SIZE]"Beşiktaş ne isterse o olacak"

[SIZE=+0][/SIZE]Şampiyonluk yarışının son 4 haftadan önce netleşeceğini yineleyen Mustafa Denizli, 'Beşiktaş bu ligin belirleyicisi olacaktır, bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Derbiyi kazanacağız' iddiasında bulundu.
    Mustafa Denizli, yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Sağlığı ile ilgili yapılan haberlere tepki gösteren tecrübeli teknik adam, “Sağlığım ile ilgili gerçek dışı ve abartılı haberler yapılıyor. Bunlar maç eleştirilerine benzemez. Bu konular sadece beni değil, yakın çevremi de etkiliyor. Bu konuyla ilgili verilecek haberlerin yüzde yüz doğru olması gerekir” uyarısında bulundu. Bir operasyon geçirdiğini, ancak bunun yazılanlar gibi kalple ilgili olmadığını ifade eden Denizli, şöyle devam etti: “Takımla birlikte olmayı istedim ve olmaya da devam edeceğim. Çünkü bu takımın lideriyim, liderler fedakarlık yapmazsa, diğerleri hiç yapmaz. Kaldı ki, bu fedakarlık hayati bir fedakarlık değildir. Ayrıca riski yüksek bir fedakarlık da değildir. Bu dönemi, çok aktif olmadan, ama takımımın başında geçirmeyi planlıyorum. Ayrıca sürekli de doktorlarımla irtibat halindeyiz. Abartıldığı gibi bir sağlık sorunum yok.”

Genel tablo kötü değil!
    Sezonun ilk yarısında yaptığı “Şampiyonluk yarışı büyük oranda son 4 haftadan önce netleşir” açıklamasının hâlâ arkasında olduğunu da vurgulayan Denizli, “Ama Beşiktaş, bu ligin tayin edicisidir. Beşiktaş ne isterse o olacak” görüşünü dile getirdi. Kurt hoca, takımın son durumu hakkında ve Galatasaray maçıyla ilgili olarak ise şunları söyledi: “Takım olarak son haftayı kötü geçirdik. Ancak genel tabloya bakıldığında, eksik maçımızı kazandığımız takdirde (ki kazanacağız), ilk yarının bitiminden daha iyi durumda olacağız. Bu hafta da Galatasaray’ı yenersek (ki yeneceğiz) tablo daha net ortaya çıkacak.”

Orhan Yıldırım

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş