Beçin İlköğretim Okulu Milas Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 3 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Beçin İlköğretim Okulu Milas Muğla konusu Beçin İlköğretim Okulu Hakkında - Beçin İlköğretim Okulu Tanıtım - Beçin İlköğretim Okulu Resimleri - Beçin İlköğretim Okulu İletişim

Beçin İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1943 yılından beri hizmette olup, 2008 yılında yeni binasında hizmetine devam etmektedir. 20 dersliği, spor ve konferans salonu, her dersliğinde internet bağlantısı ile modern eğitimin sağlandığı yenilikçi bir okuldur.

VİZYONUMUZ

Öğrencilerimizi zeka kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onnların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmelerini sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.

MİSYONUMUZ

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten, hür ve demokratik düşünen, bilimsel metodlarla eğitilmiş, çağdaş düşünce yapısına sahip, yaratıcı, bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

Beçin İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Milas
    Okulun Telefonu: 252 515 03 81
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Atatürk Mahallesi Milas-Ören Karayolu üzeri No:106 Beçin Beldesi
    Okulun Web Adresi: MUĞLA-MİLAS (Beçin İlköğretim Okulu)
    Okulun E-Posta Adresi: 717934@ meb .k12.tr
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Beçin İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş