Bayrak İlköğretim Okulu Menderes İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 14 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bayrak İlköğretim Okulu Menderes İzmir konusu Bayrak İlköğretim Okulu Hakkında - Bayrak İlköğretim Okulu Tanıtım - Bayrak İlköğretim Okulu Resimleri - Bayrak İlköğretim Okulu İletişim

Bayrak İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

EĞİTİM FELSEFEMİZ;

Okulumuzun temel amacı; ülkesine yararlı birer birey, çağın gereksinimlerine cevap verecek Atatürk İlke ve İnkılapları

çizgisinden ayrılmayan öğrenciler yetiştirmektir.

HEDEFLERİMİZ ;

Bayrak İlköğretim Okulu olarak;

Bilime dayalı, araştırmacı, gözlemleyen sonucu yorumlayan hipotez kuran öğrenciler yetiştirmek

Saplantılardan uzak gözlem ve sonuçlara dayalı bilimsel gelişmelerin; teknolojiye, topluma ve çevreye etkilerini sezen, bunları değerlendiren bireyler haline getirmek.

Öğrencilerimiz çevreyi ve doğal kaynakları tanıma, sevme, kloruma bilincini kazandırmak.

Yapacakları etkinliklerde bilgiye ulaşmaları, yaptıkları uygulamaları günlük yaşantılarına yansıtmaları için onlarla el ele çalışmak.

Sağlam kişiliği olan, sevgiyle davranan, çevresine duyarlı, paylaşmayı bilen bireyler yetiştirmek.

Atatürk ilkeleri ışığında yurdunu seven, milli değerleri savunan, Atatürkçü düşünce doğrultusunda gençler yetiştirmek.

Yine buna bağlı olarak öğrencilerine gelişen dünyayı yakalama şansı vermek, çağdaş, özgüvenli ve yaratıcı bireyler yetiştirmek ve onlarla Ulu Önder Atatürk'ün hedef gösterdiği çağdaş medeniyete ulaşmak temel vizyonumuz olmuştur

Bayrak İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Menderes
    Okulun Telefonu: 232 7827010
    Okulun Faksı: 232 7821188
    Okulun Adresi: KEMALPAŞA MAH
    Okulun Web Adresi:
    http://www.menderesbayrak.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: 963724@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu