Bayat İlköğretim Okulu Korkuteli Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bayat İlköğretim Okulu Korkuteli Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Bayat İlköğretim Okulu Hakkında - Bayat İlköğretim Okulu Tanıtım - Bayat İlköğretim Okulu Resimleri - Bayat İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya Korkuteli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

Tarihçe
    Antalya ili Korkuteli İlçesi Bayat Köyü Bayat İlköğretim Okulu 1947 yılında yapılmıştır. Okulumuz 2 derslik ten ibaret tir. 1-2-3 sınıflar birarada yani birleştirilmiş ve anasınıfı olmak üzere iki şubemiz vardır.
    Misyonumuz

Biz, başarıyı hedefleyen; araştıran, sorgulayan ve yeteneklerini ön plana çıkaran: sorumluluk alabilen, özgün , yenilikçi ,özgüveni olan ve teknolojyi kullanabilen; sağlam karakterli , sevgi ve hoşgörüyü benimsemiş; sosyal ve kültürel alanda aktif bireylerin yetiştiği ve bütün paydaşların mutlu olduğu bir okul için varız. [​IMG]

Vizyonumuz

Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında; dünü , bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır. Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda;
    Doğru,
    Dürüst,
    Çağdaş,
    Araştırmacı,
    Özgüvenini kazanmış,
    Güzel ülkemizi; Hakettiği yerine getirmek için, Sürekli çalışan, Bireyler yetiştirmektir...

Bayat İlköğretim Okulu Antalya Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bayat İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bayat İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bayat İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bayat İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: BAYAT İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Bayat Köyü

Telefon Numarası: 0242 645 11 22

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi:bayat@meb.tr

Web Adresi:bayat.meb.k12.trAntalya Korkuteli Bayat Köyü İlköğretim Okulu

[​IMG] [​IMG]

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş