Bayır Şehit Sabri Acar İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 25 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bayır Şehit Sabri Acar İlköğretim Okulu Fethiye Muğla konusu Bayır Şehit Sabri Acar İlköğretim Okulu Hakkında - Bayır Şehit Sabri Acar İlköğretim Okulu Tanıtım - Bayır Şehit Sabri Acar İlköğretim Okulu Resimleri - Bayır Şehit Sabri Acar İlköğretim Okulu İletişim

Bayır Şehit Sabri Acar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

ÖĞRENCİ VELİ ODAKLILIK, DÜRÜSTLÜK, ŞEFFAFLIK VE GÜVEN, İNANMAK, ÇALIŞMAK, BAŞARMAK, SÜREKLİ İYİLEŞTİRME VE YENİLEŞTİRME, ÖNERİLERE VE YENİLİKLERE AÇIK OLMA, KARARLILIK, KATILIMCILIK VE PAYLAŞIMCILIK, MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLILIK, ÇÖZÜM ÜRETME, İLETİŞİME ÖNEM VERME, İNSANA SAYGI, TAKIM RUHUNA SAHİP OLMA, SEVGİ VE HOŞGÖRÜ.

MİSYONUMUZ

MİLLİ EĞİTİM TEMEL HEDEFLERİ İLE BİRLİKTE ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ BÜTÜN DONANIMLARI TANIYACAK VE TEKNOLOJİDEN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANACAK BİREYLER OLMALARINA İMKAN SAĞLAMAK, KALİTEYİ SÜREKLİ ARTTIRARAK BÖLGEMİZDE ÖRNEK VE LİDER BİR OKUL OLMAK.

Bayır Şehit Sabri Acar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Fethiye
    Okulun Telefonu: 252 6540238
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: FETHİYE İLÇESİ KEMER BELDESİ BAYIR KÖYÜ
    Okulun Web Adresi: bayırsabriacar.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi:
    bayirilkogretimokulu@hotmail.com
    Okulun Müdürü: AYDIN ÜNLÜOĞLU
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklığı 174 - İlçe Merkezine Uzaklığı 43
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok Ev Kiraları 100 TL

Bayır Şehit Sabri Acar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş