Battlestrike: The Road To Berlin Oyunun Hilesi

'Oyun Hileleri' forumunda Siraç tarafından 23 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Battlestrike: The Road To Berlin Oyunun Hilesi konusu Battlestrike: The Road To Berlin Oyunun Hilesi

Platform: PC

Gönderen: Onur TUFAN

Türü: Trainer

Trainer'ı çalıştırdıktan sonra komutları kontrol edip oyuna başlayabilirsiniz.

Not: Trainer oyunun her sürümünde çalışmayabilir.

Dosya Boyutu:
    247KB

Dosya Adı:
    roadtoberlin-OS.zip

Kullanımı: Trainer'lar, çalışan oyunlar üzerinde değişiklik yaparak, oyuncuya bir takım kolaylıklar (Sınırsız para, sonsuz can vb.) sağlarlar. Trainer'ların çalışabilmesi için aynı anda oyunun da çalışıyor olması gerekir. Bunu sağlamanın en iyi yolu, önce oyunu başlatmak, ardından (Alt+Tab veya Alt+Esc tuş kombinasyonlarını kullanarak) Windows ortamına geri dönmek ve Trainer'ı çalıştırmak. Daha sonra Trainer'da istenen seçenekler seçilir ve oyuna geri dönülür. Oyunu oynamayı bitirmeden, Trainer'ı kapatmamak çıkması olası problemlerin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Trainer'lar her oyunda çalışmazlar, çünkü oyunun sadece bir versiyonu için yazılırlar. Trainer'ların çalışmaması gibi şikayetlerin sebebi, kullanıcının sahip olduğunu oyunun versiyonunun, Trainer ile uyuşmamasıdır.

2. brky byks

brky byks Yeni Üye

e kardeş bu indiriyom 99'da hata verio vürüs var bide

3. Siraç

İndirdim kontrol ettim dosya vürüslü değil

4. ahmetko

ahmetko Yeni Üye

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!iyide bu virüslü kardeşim bu nasıl bi site hiç güzel deil hiç beğenmedim bu siteyle artık işim olmaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. Siraç

Arkadaşım dosya vürüslü falan değil indirdim kaspersky ile taradım herhangi bir vürüs yok buda ekran görüntüsü

6. ya bu oyunun şifresi var mi

7. ya bu oyunun şifresi var mi varsa bilmiyom ama 1 inci bölüm çok zor geçen var mı zaten kimse geçememiştir ki çünkü hem çok zor hem napıcağımız belli değil

8. yo ben 5. bölüme geldim hemde çok kolay bir şekilde

9. çok kolay ben 10. bölüme geçtim

10. bu oyunu oynadım ama bölüm 5 te takıldım gidiyom gidiyom bi yerde patlatılıyom yardım patlıyo bisey sonra oyunu kaybediyom yardım !!

Bu Sayfayı Paylaş