Baros : "Böyle bir taraftar görmedim"

'Galatasaray' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 1 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Baros : "Böyle bir taraftar görmedim" konusu
    "Böyle bir taraftar görmedim"

Her geçen gün takıma adapte olan ve Konyaspor maçında attığı ilk golle ayakta alkışlanırken klasını gösteren Baros, Polat Otel’de konaklıyor. En yakın arkadaşı da bir diğer yıldızımız Herry Kewell. Baros kısa zaman içinde Galatasarayımıza ısındığını ve hiç zorluk çekmediğini söylerken, şöyle devam etti: "Birçok takımda oynadım. Ama, böyle bir taraftar görmedim. İnsanı gaza getirmeyi biliyorlar. Bu da bir futbolcu için bulunmaz fırsat. O kadar güzel destek veriyorlar ki beni ve arkadaşlarımı ateşlemeyi çok iyi biliyorlar. Hele adımı hep bir ağızdan söylediklerinde durmak istemiyor, gerilere kadar koşup top almak istiyorum."

Yabancılık çekmedim
    Kewell ile birlikte kaldığını ve çok iyi anlaştığını kaydeden Baros, diğer arkadaşlara da aynı mesafede olduğunu belirterek şunları söyledi: "Galatasaray’a geldiğim günden beri sevgi seli içindeyim. Sanki kendi ülkemde futbol oynuyor havasındayım. Bu da benim futboluma olumlu yansıyor. Daha hırslı olmamı sağlıyor. Galatasaray büyük bir yuva. Bu taraftarla, bu takım çok şey yapacak."

Kaynak: Hürriyet​

Bu Sayfayı Paylaş