Baptista çatlatır

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 1 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Baptista çatlatır konusu [​IMG]

G.Saray Başkanı, “Mehmet Yıldız’ı alamadık ama Baptista’yı getireceğim” dedi. Golcü futbolcudan da sıcak mesajlar var!
    GALATASARAY Başkanı Adnan Polat, yönetim kurulu toplantısında yapılacak transferleri tekrar masaya yatırdı. Tecrübeli yöneticinin çalışma arkadaşlarına, “Mehmet Yıldız’ı bu şartlarda alamazdık. Ama nam olsun ki Baptista’yı alacağım. Gerekirse Seyrantepe projesinden gelecek paranın bir bölümünü de bu transfer için kullanır ve Türkiye’nin en köklü kulübünün Galatasaray olduğunu anlamayanlara bir kez daha kanıtlarım” dediği öğrenildi. EDİNİLEN bilgilere göre sarı-kırmızılı kulübün transferden sorumlu yöneticisi Haldun Üstünel de ayağının tozuyla Brezilyalı golcüyle hemen bir ön görüşme yaptı. Baptista’nın Roma’da yedek kulübesinde beklemekten bir hayli rahatsız olduğunu dile getirerek, “Roma’da, Real Madrid ve Arsenal’deki havamı bulamadım. Yedek kalmak da benim gibi bir futbolcunun harcı değil. Galatasaray hedefleri olan bir kulüp ve gelirsem UEFA’da çok büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum” şeklinde sıcak mesajlar verdiği söyleniyor.

Bu Sayfayı Paylaş