Balat İlköğretim Okulu Didim Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 25 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Balat İlköğretim Okulu Didim Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Balat İlköğretim Okulu Okulu Tanıtımı - Aydın Didim'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Balat İlköğretim Okulu Resimleri - Balat İlköğretim Okulu Hakkında

Balat İlköğretim Okulu Aydın Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Balat İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Balat İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Balat İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Balat İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: BALAT İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: BALAT KÖYÜ

Telefon Numarası: 2568755131

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi: http://www.didimbalat.k12.tr/

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Didim Şubesi tarafından Balat Köyü İlköğretim Okuluna Atatürk Köşesi kazandırdı.
    Atatürkçü Düşünce Derneği Didim Şubesi Balat Köyü İlköğretim Okuluna bir Atatürk Köşesi kazandırdı. Okulun içine kurulan Atatürk Köşesi için Okul Müdürü Koç Ali Kuruçay, ADD Didim Şube Başkanı Nuri Doğan, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Yücel ve Emekli Eğitimci Mimar Yıldız işbirliğiyle Atatürk Büstü el emeğiyle kuruldu. Kurulan Köşeye Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün büstü, İstiklal Marşı ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi yerleştirildi. Kurulan Atatürk Köşesinden en çok öğrenciler ilgi gösterdi.
    Konuyla ilgili konuşan ADD Didim Şube Başkanı Nuri Doğan okulun bu durumuyla ilgili olarak Mimar Yıldız Bey’e iletildiğini ve hemen harekete geçtiklerini söylerken “Ardından Şubemizin olanakları çerçevesinde Atatürk köşesinde bulunacakları tedarik ettik ve bugünde okulumuza bunları kazandırdık. Ulu Önder köşesini el birliğiyle oluşturduk ve bundan da büyük mutluluk duyuyoruz. Öğrencilerimizin mutluluğu da gözlerinden okunuyor. Okulumuza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş