Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretim Okulu Bilgileri İstanbul Büyükçekmece

'İstanbul Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 21 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretim Okulu Bilgileri İstanbul Büyükçekmece konusu Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretim Okulu Hakkında - Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretim Okulu Tanıtım -Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretim Okulu Resimleri - Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretim Okulu İletişim

Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretimokulu İstanbul Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretimokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretimokulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretimokulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretimokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı BAHÇEŞEHİR SÜLEYMAN DEMİREL İLKÖĞRETİMOKULU
    Adresi: ŞEHİT GAFFAR OKKAN CAD. N:1 BAHÇEŞEHİR
    Telefon Numarası: 2126691035
    Faks Numarası: 2126699350

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş